PIERWSZE KROKI... OPRACOWANIE ZAŁOŻEŃ ALERTU EKOLOGICZNEGO

W listopadzie 2012r. powołano zespół koordynujący Alert, w skład którego wchodzą następujący nauczyciele: A. Niedźwiedzka, D. Piwoński, M. Kołaczek, M. Sulejczak, D.Madejska, I. Czerwińska, A. Skowron, E. Kania, A. Węgrzyn, R. Pataj oraz J. Skoczeń. Opracowano wspólnie z przedstawicielami samorządu uczniowskiego harmonogram działań alertu, w którym wyznaczono zadania do realizacji w poszczególnych miesiącach roku szkolnego 2012/2013. Planowane działania zostały zamieszczone w zakładce dotyczącej alertu, która pojawiła się na szkolnej stronie internetowej. Będzie można znaleźć tu zamieszczane na bieżąco informacje o wykonanych zadaniach, harmonogram działań, zdjęcia oraz krótkie komentarze o wykonanych zadaniach.