Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting

STUDNIÓWKA 2014

Studniówka to uroczystość, na którą czeka chyba każdy maturzysta. Podobnie było i w tym roku. Przygotowania do tej nocy trwały dłuuuuuugo… W końcu nadszedł 4 stycznia i w sali bankietowej „Wisełka” w Stężycy odbył się bal studniówkowy.

 

Bohaterami tegorocznej „imprezy” byli uczniowie klas kończących naukę w naszej szkole – III LO, IV TE/TH i IV TGa.

O godz. 20.00 reprezentanci klas zatańczyli poloneza przy dźwiękach kompozycji Wojciech Kilara, tak dobrze znanej z ekranizacji „Pana Tadeusza”.

Następnie wszystkich zaproszonych gości, rodziców i bohaterów uroczystości-tegorocznych maturzystów przywitała pani dyrektor Gabriela Wojdat. Dalszą część balu poprowadzili: Ewelina Rybaczek i Łukasz Przybysz. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa. O północy uczniowie przedstawili część artystyczną. Brały w niej udział osoby ze wszystkich klas maturalnych. Bal studniówkowy trwał do godziny 5 rano. Przez cały czas towarzyszył nam zespół „Rytm” z Garwolina.

Ten wieczór na pewno zostanie na długo w pamięci wszystkich gości i  tegorocznych maturzystów, podobnie jak motto przyświecające balowi:

Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli,  
Którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli.

Jan Kochanowski

zdjęcia udostępnione przez FOTO ZARZYCKI https://www.facebook.com/media/set/?set=a.631518520217592.1073741885.344121822290598&type=1

 
DLA UCZNIÓW
TERAZ JEST
Ulti Clocks content
Zaloguj sięGALERIA