II Konkurs Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym

W dniu 6.06.2011r. uczennice naszej szkoły z klasy III TE - Partycja Skrzypczyńska i Izabela Przychodzień wzięły udział w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Polskim Ruchu Ludowym organizowanym w Radzyniu Podlaskim przez Koło Poselskie PSL województwa lubelskiego.

Konkurs przeprowadzany był w dwóch kategoriach: dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W konkursie brało udział 105 uczniów, w tym z powiatu ryckiego - 7 osób. Atmosfera na konkursie była bardzo miła. Uczestnicy konkursu zostali poczęstowani obiadem, mieli także możliwość zwiedzania miasta, w tym zabytkowego pałacu znajdującego się w centrum. Na zakończenie wszyscy otrzymali dyplomy pamiątkowe a najlepsi - atrakcyjne nagrody. Uczennice na konkurs przygotowywane były przez p.Joannę Pardo.