Szkolne Koło Historyczne donosi …

W poniedziałek – 20 marca 2017 r. odbyła się wycieczka integracyjno-przedmiotowa do Muzeum Powstania Warszawskiego. Została ona zorganizowana przez nasze koło historyczne, nad którym opiekę sprawuje pani Joanna Pardo. Udział w wyjeździe wzięli uczniowie z klas: II a, II TG, I TH/TG oraz I TE/TO.

Oto jak uczniowie wspominają wycieczkę.

Czytaj więcej...

Słodka przygoda w Warszawie

W dn. 24.10.2016 r. uczniowie klas 1-3 Technikum Gastronomicznego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej w Warszawie. Na miejscu wzięli udział w warsztatach w manufakturach czekolady i cukierków oraz odwiedzili Uniwersytet Warszawski.

Czytaj więcej...

Dni języków obcych – środa, czyli wycieczka do Instytutu Camõesa UMCS w Lublinie

W ramach współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej, 49 uczniów z klas: III TE, III TH, III TG oraz II TH wzięło udział w wycieczce do Centrum Języka Portugalskiego w Lublinie.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSZ nr 2 w ''The Voice of Poland'' – oglądajcie nas w październiku

Większość z nas nie lubi poniedziałku. Kiedyś o tym pechowym dniu tygodnia powstała nawet komedia...

Jednak poniedziałek – 12 września 2016 r. okazał się dla nas zupełnie inny. Tego dnia mogliśmy przekonać się na żywo jak działa magia telewizji, urok sceny, blask reflektorów i specjalne efekty dźwiękowe.

Czytaj więcej...

Uczniowie Technikum Hotelarskiego w warszawskim Hiltonie

Dnia 31 maja 2016 roku uczniowie klas I i II Technikum Hotelarskiego w ZSZ nr 2 w Dęblinie wraz z nauczycielkami, p. G. Szczepańską i p. A. Wojtyś wzięli udział w wycieczce do Warszawy, której głównym celem było odwiedzenie hotelu Hilton.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

W piątkowy poranek, 15 kwietnia 2016 r. nasi tegoroczni maturzyści wraz z wychowawcami, katechetką i opiekunami wyruszyli do Częstochowy na pielgrzymkę.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA do WARSZAWY

3 lutego 2016 r. klasy I TG i III a udały się na wycieczkę do Muzeum Katyńskiego w Warszawie. Opiekę nad młodzieżą sprawowali: pani Hanna Prokocka i pan Robert Pataj.

Czytaj więcej...

PODBIJAMY POZNAŃ

18 września 2015 r. p. Hanna Prokocka i p. Marta Szpadzik wraz z uczniami kl.IVTG Jakubem Kwiatkowskim i Anetą Przybysz udali się do Poznania, by wziąć udział w Targach Smaków Regionów. Organizatorem i pomysłodawcą wyjazdu na wystawę było Starostwo Powiatowe w Rykach.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Kazimierza Dolnego

Dnia 29.04.2015r. odbyła się wycieczka klas 2TH/TE i 2TGa do Kazimierza Dolnego pod opieką p. Niedźwiedzkiej i Kani. Uczniowie mieli okazję podziwiać wąwozy, z których znane jest to miejsce. Następnym punktem wycieczki był zamek oraz stojąca nieopodal baszta, w tych miejscach uczniowie poznali historię Kazimierza Dolnego.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

W piątkowy poranek, 17 października nasi tegoroczni maturzyści wraz z wychowawcami, księdzem i opiekunami wyruszyli do Częstochowy na pielgrzymkę.

Czytaj więcej...

WYJAZD EDUKACYJNY do Zamościa

30 września 2014 r. uczniowie pierwszej i trzeciej klasy technikum gastronomicznego byli gośćmi trzech zamojskich hoteli: Koronnego (****) oraz Mercure i Senator (***). Celem wycieczki było zapoznanie się z wyposażeniem i funkcjonowaniem  obiektów  hotelarskich, a w szczególności poznanie ich części gastronomicznej.

Czytaj więcej...

Wycieczka  klasy I LO do Warszawy

W dniu 12 listopada 2013 roku wzięliśmy udział w klasowej wycieczce do Warszawy.

Pierwszym punktem programu było Centrum Nauki Kopernik. Jest to interaktywna wystawa, na której znajduje się około 340 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

5 kwietnia bieżącego roku klasy I Technikum Ekonomicznego i Gastronomicznego oraz II Technikum Ekonomicznego ZSZ nr 2 w Dęblinie uczestniczyły wraz z opiekunami  A. Wiśniewską, M. Sulimą i B. Barańskim w wycieczce do Warszawy.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

W dniu 12.04.12 uczniowie klasy 3Tga wraz z opiekunami: p. I. Czerwińską, p. J. Pardo oraz p. M. Warownym wybrali się do stolicy, aby zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. Prawdę o pięciu latach okupacji i dwóch miesiącach  powstania warszawskiego oraz ciekawe informacje związane z tym okresem uczniowie poznawali pod opieką przewodnika. Mieli m.in. możliwość przejścia przez  replikę kanału, którym przemieszczali się  powstańcy w 1944r.

Czytaj więcej...

Etap wojewódzki Konkursu Wiedzy
o Samorządzie Terytorialnym

Dnia 2 marca w Lublinie odbył się  wojewódzki etap Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Jego organizatorami byli: Wydział Politologii UMCS, w budynku którego odbył się ostatni etap konkursu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Czytaj więcej...