Szkolne Koło Historyczne donosi …

W poniedziałek – 20 marca 2017 r. odbyła się wycieczka integracyjno-przedmiotowa do Muzeum Powstania Warszawskiego. Została ona zorganizowana przez nasze koło historyczne, nad którym opiekę sprawuje pani Joanna Pardo. Udział w wyjeździe wzięli uczniowie z klas: II a, II TG, I TH/TG oraz I TE/TO.

Oto jak uczniowie wspominają wycieczkę.

Czytaj więcej...

Słodka przygoda w Warszawie

W dn. 24.10.2016 r. uczniowie klas 1-3 Technikum Gastronomicznego w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej w Warszawie. Na miejscu wzięli udział w warsztatach w manufakturach czekolady i cukierków oraz odwiedzili Uniwersytet Warszawski.

Czytaj więcej...

Dni języków obcych – środa, czyli wycieczka do Instytutu Camõesa UMCS w Lublinie

W ramach współpracy naszej szkoły z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej, 49 uczniów z klas: III TE, III TH, III TG oraz II TH wzięło udział w wycieczce do Centrum Języka Portugalskiego w Lublinie.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSZ nr 2 w ''The Voice of Poland'' – oglądajcie nas w październiku

Większość z nas nie lubi poniedziałku. Kiedyś o tym pechowym dniu tygodnia powstała nawet komedia...

Jednak poniedziałek – 12 września 2016 r. okazał się dla nas zupełnie inny. Tego dnia mogliśmy przekonać się na żywo jak działa magia telewizji, urok sceny, blask reflektorów i specjalne efekty dźwiękowe.

Czytaj więcej...

Uczniowie Technikum Hotelarskiego w warszawskim Hiltonie

Dnia 31 maja 2016 roku uczniowie klas I i II Technikum Hotelarskiego w ZSZ nr 2 w Dęblinie wraz z nauczycielkami, p. G. Szczepańską i p. A. Wojtyś wzięli udział w wycieczce do Warszawy, której głównym celem było odwiedzenie hotelu Hilton.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

W piątkowy poranek, 15 kwietnia 2016 r. nasi tegoroczni maturzyści wraz z wychowawcami, katechetką i opiekunami wyruszyli do Częstochowy na pielgrzymkę.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA do WARSZAWY

3 lutego 2016 r. klasy I TG i III a udały się na wycieczkę do Muzeum Katyńskiego w Warszawie. Opiekę nad młodzieżą sprawowali: pani Hanna Prokocka i pan Robert Pataj.

Czytaj więcej...

PODBIJAMY POZNAŃ

18 września 2015 r. p. Hanna Prokocka i p. Marta Szpadzik wraz z uczniami kl.IVTG Jakubem Kwiatkowskim i Anetą Przybysz udali się do Poznania, by wziąć udział w Targach Smaków Regionów. Organizatorem i pomysłodawcą wyjazdu na wystawę było Starostwo Powiatowe w Rykach.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Kazimierza Dolnego

Dnia 29.04.2015r. odbyła się wycieczka klas 2TH/TE i 2TGa do Kazimierza Dolnego pod opieką p. Niedźwiedzkiej i Kani. Uczniowie mieli okazję podziwiać wąwozy, z których znane jest to miejsce. Następnym punktem wycieczki był zamek oraz stojąca nieopodal baszta, w tych miejscach uczniowie poznali historię Kazimierza Dolnego.

Czytaj więcej...

Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

W piątkowy poranek, 17 października nasi tegoroczni maturzyści wraz z wychowawcami, księdzem i opiekunami wyruszyli do Częstochowy na pielgrzymkę.

Czytaj więcej...