×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but siatkaraom2016 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Na meczu piłki siatkowej w Radomiu  

26 października 2016 r. w naszej szkole zorganizowany został wyjazd do hali sportowej w Radomiu na mecz Cerrad Czarni Radom vs. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Gdy dotarliśmy na miejsce zawodnicy obu drużyn prowadzili już rozgrzewkę. Naszej grupie przypadły miejsca obok kibiców ZAKSY, dzięki czemu mogliśmy z bliska przekonać się jak wygląda zorganizowany doping prowadzony przez KLUB KIBICA. Po chwili rozpoczął się mecz.

Kędzierzynianie mogli wygrać 3:0, ale w trzecim secie lepsi okazali się siatkarze z Radomia. Pomimo to mecz zakończył się zwycięstwem ZAKSY, która pokonała Cerrad Czarnych Radom 3:1.

Udział w takich widowiskach dostarcza mnóstwa wrażeń i emocji. Chcielibyśmy częściej brać udział w takich sportowych wydarzeniach.

{gallery}siatkaraom2016{/gallery}