Konkurs „Stół wigilijny pięknie nakryty”

Tradycją w naszej szkole stał się konkurs „Stół wigilijny pięknie nakryty”. Co roku bierze w nim udział bardzo duża grupa uczniów, którzy chcą zaprezentować swoje talenty związane z dekoracją bożonarodzeniowych stołów.

Jury za każdym razem ma dość trudne zadanie, by wybrać ten najpiękniejszy stół. W tym roku przy ocenie brano pod uwagę następujące kryteria: czy dekoracja odpowiada okazji; czy ilość elementów dekoracyjnych jest odpowiednia; czy wykorzystano oryginalne elementy; czy kolorystyka stołu jest zgodna zarówno z okazją, jak i z poszczególnymi elementami dekoracji; czy na stole znajduje się oryginalny stroik.

13 grudnia 2016 r. do walki o pierwsze miejsce w dekoracji stołów przystąpiło 6 drużyn. Oto wyniki konkursu:

I miejsce: Patrycja Filipek, Dominika Gębal, Izabela Lach z klasy II TH,

II miejsce: Natalia Kamola, Anna Kępka, Adrianna Kurdziałek z klasy III TH,

III miejsce: Klaudia Gancarczyk, Katarzyna Grylak, Aleksandra Niezgoda z klasy I TH/TG.

Pozostałe drużyny biorące udział w konkursie:

  • Patryk Jopek, Radosław Piwowarczyk, Paweł Siedlecki z klasy III TG,
  • Anita Filipek, Dominika Wojtachnio, Kamila Żydek z klasy I TH/TG,
  • Lena Chmielewska, Oskar Domański, Patrycja Płachta z klasy II TH.

Dyplomy za udział w konkursie zostały wręczone uczniom w czasie szkolnych jasełek.

Organizatorki – p. Jolanta Skoczeń i p. Anna Węgrzyn bardzo dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.