Uczniowie ZSZ nr 2 wspierają dzieci
z Domu Dziecka w Puławach

4 marca 2020r. odbył się w naszej szkole kolejny w tym roku szkolnym charytatywny kiermasz ciast zorganizowany przez samorząd uczniowski.

Uczniowie przekazując symboliczną kwotę za poczęstunek, mogli spróbować różnorodnych wypieków takich jak babeczki, szarlotki, Kit Kat czy Rafaello. Okazało się, że nasza szkoła kształci liczne grono łasuchów, o czym świadczy błyskawicznie opróżnione stanowisko ze słodkościami.

Akcję można zaliczyć do udanych, za co należą się wielkie podziękowania wszystkim naszym uczniom, a zwłaszcza klasom I TG5, I TGR i III a, które zadbały o przygotowanie kiermaszu. Zebrana kwota (260,60zł) zostanie w całości przeznaczona na zakup środków higieny osobistej dla wychowanków Domu Dziecka w Puławach.

Daria Madejska