Dzień Chłopaka w naszej szkole

Obchodzony 30 września Dzień Chłopaka był dla dziewcząt okazją do złożenia życzeń swoim kolegom oraz do wręczenia im drobnych upominków. Uczennice klasy III TG we współpracy z samorządem uczniowskim zadbały o wyjątkową oprawę tego dnia.


30 września poznaliśmy także wynik głosowania na Mistera Szkoły 2019. Zaciętą walkę o tytuł Mistera toczyło 14 najprzystojnieszych kandydatów, wyłonionych przez nasze uczennice. Po przeliczeniu oddanych głosów ogłoszono wyniki.
A zatem, tytuł i koronę Mistera Szkoły zdobył uczeń klasy I TGR_4 - Piotr Wróbel, który oprócz dyplomu otrzymał voucher dla dwóch osób do kina Sybilla w Puławach na dowolny seans 2D lub 3D.
Tytuł I Wicemistera otrzymał Marcel Paciorek z klasy ITH_4, a II Wiecemistera Szkoły – Paweł Szewczuk z klasy IV TE.

Zwycięzcom gratulujemy!