Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21.03.2011 roku w naszej szkole świętowano „Dzień Wiosny”.

Program dnia obejmował: pokazy talentów, skecze, konkurs mody wiosennej, fryzury i makijażu, quiz „Kocham Cię szkoło”, mecz piłki siatkowej nauczyciele-uczniowie.

W pokazie talentów zaprezentowały się trzy zespoły. Dwa zapiekły piosenki, natomiast trzeci ukazał swój talent taneczny. W konkursie mody wiosennej wzięli udział przedstawiciele każdej klasy. Oceniane, były makijaż, strój i fryzury wiosenne. Długość i natężenie braw wskazywały , co podobało się najbardziej. Nagrodami dla każdego z uczestników były bukiety z cukierków.

Kolejną atrakcją dnia był quiz „Kocham Cię Szkoło”, który składał się z siedmiu konkurencji. Wzięły  nim udział dwie rywalizujące drużyny uczniów i nauczycieli. Musieli oni wykazać się wiedzą o serialach, muzyce, filmach, szkole, a także umiejętnościami sportowymi. Rywalizacja miedzy nimi była zacięta. Ostatecznie wygrał zespół nauczycieli.

Punktem kulminacyjnym było rozegranie meczu piłki siatkowej nauczyciele  kontra uczniowie. Pierwszy set wygrali nauczyciele, niestety dwa następne należały już do drużyny uczniów. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla uczniów.