SZKOLNY KONKURS „STÓŁ WIGILIJNY PIĘKNIE NAKRYTY”

W dniu 19.12.2012r w ZSZ nr 2 odbyła się 9. edycja konkursu „Stół wigilijny pięknie nakryty”. W konkursie wzięły udział następujące klasy: 1TH, 1TGA, 2TGA, 3TH, 3TE. Zasady konkursu nie były trudne.

Należało przedstawić oryginalne propozycje nakrycia stołu wigilijnego. Organizatorki konkursu, J.Skoczeń i A.Węgrzyn opracowały kryteria oceny zwracając uwagę na adekwatność dekoracji do charakteru świąt, odpowiednią  ilość użytych elementów, ich kolorystykę oraz oryginalność pomysłu. Uczniowie i pracownicy szkoły z ogromnym zaciekawieniem oglądali zaprezentowane aranżacje świątecznie udekorowanych stołów. Jury w składzie: .p.Elżbieta Pacierpnik-Lejwoda, p.Ewa Kania, p.Elżbieta Pataj, i uczniowie Kinga Kamela i Agnieszka Błachnio. Oceniające nie miały łatwego zadania. Po długich naradach wytypowano zwycięzców.

I miejsce: klasa IIITE w składzie:

• Magdalena Basiewicz
  • Katarzyna Pyra
  • Monika Paterek

oraz klasa II TGa

• Monika Macika
  • Aleksandra Błachnio
  • Martyna Wolszczak

II miejsce: klasa I TGa w składzie:

• Aneta Przybysz
  • Alicja Filiks
  • Andżelika Filipek

III miejsce klasa I TH w składzie:

• Katrzyna Fałdyga
  • Paula Blecha
  • Paulina Jasińska

IV miejsce: klasa III TH w składzie:

• Alicja Szul
  • Żaneta Jońska
  • Karolina Walasek

V miejsce: klasa I TH w składzie:

• Badaj Marta
  • Bańcyrek Katarzyna
  • Śliwińska Martyna

VI miejsce: klasa I TH w składzie:

• Sakała Katarzyna
  • Kłos Monika
  • Kropopek Karolina

VII miejsce: klasa I TH w składzie:

• Weronika Czerwińska
  • Kinga Kawala
  • Weronika Miłosz.

Z pewnością pomysły uczniowskie staną się inspiracją dla wielu oglądających, którzy wykorzystają je przy przygotowaniu Świątecznego stołu we własnym domu. Wszystkie uczestniczące w konkursie reprezentacje klas otrzymały pamiątkowe dyplomy.