HOŁ, HOŁ, HOŁ...ŚWIĘTY MIKOŁAJ ZAWITAŁ DO ZSZ nr 2

Jak co roku, tak i tym razem 6 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj. W zamian za piosenkę czy wierszyki wręczał uczniom upominki. „Szkolnym rozrabiakom” Mikołaj pogroził palcem i wręczył rózgę.

Aby uczcić przybycie Mikołaja, samorząd uczniowski tradycyjnie już tego dnia ogłosił akcję „załóż czapkę Mikołaja”. Przyjście w czapce do szkoły powoduje, że nauczyciele patrzą łaskawszym okiem i nie pytają na lekcjach. W tym roku na uczniów, którzy przyłączyli się do zabawy czekała jeszcze jedna miła niespodzianka – otrzymali słodycze od Mikołaja.

W roli Mikołaja i jego asystentek wystąpili: Kamil Niedbalski z IIb, Klaudia Sobolewska i Ewelina Rybaczek z II LO, a nad przebiegiem czuwał opiekun SU.