Pożegnanie maturzystów

29 kwietnia 2011r. odbyło się zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Uroczystość rozpoczęła się o godz.10.00 wprowadzeniem sztandaru szkolnego i odśpiewaniem hymnu narodowego. Na wstępie głos zabrała Pani Dyrektor Gabriela Wojdat, która wręczyła świadectwa z czerwonym paskiem następującym uczniom:

Ewelina Kobiałka 4TE,
Anna Kwaśniewska 4TE,
Anna Pawelec 4TE,
Tomasz Rychlewski 4TE,
Patrycja Wąsiewska 4TE,
Katarzyna Grzyb 4TH,
Sylwia Olechowska 4THo.

Następnie życzenia pomyślności na maturze oraz zdobycia indeksu wymarzonej uczelni złożył przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Rykach wiceprzewodniczący Rady Powiatu- Dariusz Wojdat, który wręczył najlepszym uczniom nagrody i listy gratulacyjne.

Nagrodę również dostał Tomasz Rychlewski za wieloletnie reprezentowanie szkoły oraz za sprawowanie funkcji przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

Następnie głos zabrali przedstawiciele klas maturalnych, którzy podziękowali radzie pedagogicznej za wspólnie spędzone lata i trud jaki nauczyciele włożyli w ich wychowanie i naukę. Po czym rozdano nagrody uczniom za szczególne zasługi na rzecz szkoły. Jak co roku najwięcej nagród zdobyli wybitni sportowcy-absolwenci.

Po części oficjalnej klasa III TH pod kierunkiem p. Walentyny Kalbarczyk przedstawiła część artystyczną.